O KLUBIE

"Patrzymy razem w tym samym kierunku."

MISJA

"Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić"

Powierzchnia

POWIERZCHNIA

Fitness Klub Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbają Państwo o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, dwie sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, TRX®, trzy sauny, solaria pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia Klubu. Na powierzchni 1500 m2 skorzystać można z najnowszej linii sprzętów czołowych/światowych producentów oraz komfortowego zaplecza w postaci przestronnych szatni, strefy relaksu i kawiarni.

Miarą naszego sukcesu jest Państwa radość wynikająca z pokonywania barier oraz zadowolenie z najwyższej jakości usług. Pragniemy, aby po zakończeniu zajęć towarzyszyła Państwu myśl:

SĄ W ŻYCIU TAKIE CHWILE, KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCIAŁOBY SIĘ PRZEŻYĆ JESZCZE RAZ!!!

Sprzęt

SPRZĘT

• profesjonalna siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy Life Fitness z linią sprzętu Cardio Discovery,
  • strefa maszyn siłowych firmy Hammer Strength, klub jest wpisany na światową listę Hammer Strenght jako Official Hammer Strength Center,
  • wyznaczona strefa do Cross Trening-u oraz Treningu Funkcjonalnego zaopatrzona w akcesoria firm:  Crossgym i Record,
  • przestronne, z wyjątkową aranżacją i widokiem na miasto studia fitness  z propozycją zajęć kształtujących, wytrzymałościowych, tanecznych i mentalnych z wykorzystaniem przyrządów firmy Reebok,
  • jedyna w swoim rodzaju sala do zajęć rowerowych (Rower Indoor Cycle Lifecycle GX), jesteśmy przekonani, że w takiej sali i w takiej atmosferze radości nigdy nie jeździliście na rowerach.
Fitness Trzy Korony
Trzy Korony Fitness - Wszelkie Prawa Zastrzeżone